طلاپیشه

آموزش طلا و جواهرسازی طلاپیشه

آموزش طلا و جواهرسازی حرفه‌ای و گام به گام - مجازی - رایگان- حضوری

آموزش طلا و جواهرسازی طلاپیشه


سوالات متدوال

سوالات متدوال

سوالات متداول: شاید موضوع پرسش شما هم باشد.

راهنمای کامل سوالات متداول و خدمات طلاپیشه: تولید، آموزش و خرید و فروش طلا و نقره

چه سوالاتی متداول هستند؟ سوالات متداول، سوالاتی هستند که بازدیدکنندگان وب‌سایت‌های فعال در عرصه طلا و جواهر، از جمله طلاپیشه، با آن مواجه شده و مراجعین محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می‌پرسند.

خدمات طلاپیشه

ما در طلاپیشه سه گونه خدمت ارائه می‌نماییم: تولید محصول طلا و جواهر، آموزش طلاسازی و جواهرسازی و خرید و فروش طلا و نقره مستعمل یا همان کهنه. طلای دست دوم یا کهنه را طلای ارزان و بدون اجرا نیز می‌گویند. این روزها تمایل به خرید طلای ارزان بدلیل عدم کسر مالیات و اجرت ساخت مورد اقبال هموطنان قرار گرفته است. [در این زمینه بیشتر بخوانید]

فرق طلاپیشه با سایرین

شاید بتوان گفت ما فرق زیادی با بقیه همکاران نداریم الا اینکه:

۱- بخش تولید: ما تولید کننده‌ایم و شما با واسطه و دلال طرف حساب نیستید.

۲- آموزش طلاپیشه: چون خود سازنده‌ایم سعی‌مان بر این است آموزشی کاربردی به کارآموز ارائه دهیم تا هنرجو بتواند عملا با آموخته‌هایش در بازار مشغول به کار شود.

۳- خرید طلاپیشه: خرید ما نیز به چرخه سوداگری وارد نمی‌شود بلکه با ملاحظه وضعیت محصول در صورت نیاز ذوب و دوباره تبدیل به محصول جدیدی خواهد شد.

نحوه خرید از طلاپیشه

اگر قصد خرید محصولات آماده را دارید می‌توانید از بخش ویترین سفارش خود را ثبت نمایید و اگر قصد سفارش ساخت محصول خاص با طراحی ویژه را دارید از طریق تلفن‌های تماس و یا شبکه‌های اجتماعی آنرا با ما در میان بگذارید.

نحوه پرداخت هزینه خرید محصول

نحوه پرداخت هزینه خرید به دو صورت پرداخت از طریق حساب اعلامی و یا پرداخت در محل پس از دریافت کالا ویژه شهر تهران و شهرهای نزدیک به انتخاب مشتری می‌باشد.

مدت زمان انتظار دریافت کالا

مدت زمان انتظار دریافت کالا بستگی به نوع سفارش شما دارد. چنانچه محصول آماده‌ای را سفارش دهید حداکثر ظرف سه روز کاری ارسال خواهد شد و در صورتی که درخواست شما نیاز به طراحی و ساخت داشته باشد می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی از مدت زمان ساخت و تحویل مطلع شوید. مضاف بر اینکه این فرایند در زمان ثبت سفارش بصورت مشروح از طرف همکاران عرض خواهد شد.

از خرید خود منصرف شدم

در صورتی که به هر نحو ممکنه از خرید خود منصرف شدید به شرط عدم آسیب کالا می‌توانید محصول خریداری را بدون کسر هرگونه وجهی مگر هزینه ارسال عودت دهید.

سوال متداول درباره نحوه آموزش

ما در طلاپیشه آموزش‌های طلا و جواهرسازی با رشته‌های مرتبط زا بصورت مرحله‌ای و مجازی ارائه می‌کنیم ولیکن امکان آموزش حضوری طلا و جواهرسازی نیز میسر است. همچنین عزیزانی تمایل به دیدن آموزش خصوصی و یا فشرده نیز دارند می‌توانند از خدمات “آموزش خصوصی طلا و جواهرسازی” طلاپیشه استفاده کنند.

هزینه آموزش

ما در طلاپیشه آموزش‌ مجازی را رایگان ارائه می‌دهیم، هزینه آموزش‌های حضوری را برخلاف سایر آموزشگاه‌های فعال در عرصه طلا و جواهر در صفحه اول درج نموده‌ایم. هزینه آموزش خصوصی طلاسازی نیز با توجه به بعد مسافت و ارزیابی استعداد هنرجو در یادگیری مهارت دوره اعلام خواهد شد.

گام به گام به سوی موفقیت در حرفه طلاسازی: هزینه‌ها، درآمد، فروش و همکاری با طلاپیشه

هزینه خرید ابزار

اگر قصد فراگیری حرفه طلاسازی را دارید، هزینه تهیه ملزومات اولیه در شرایط فعلی (تورم) در حدود دو میلیون تومان است. ولیکن، در صورت تمکن مالی، می‌توانید تجهیزات گران‌قیمت این حرفه را نیز تهیه نمایید. [درباره “ابزار طلاسازی” بیشتر بخوانید].

درآمد طلاسازی

طلاسازی از جمله مشاغلی است که قدمت بسیار زیادی داشته و بازار مصرف آن نیز گشترده است. با توجه به اقبال عمومی مردم به خرید زیورآلات، فعالان این عرصه از “امنیت شغلی” خوبی برخوردار هستند. در این حرفه، خلاقیت و ذوق نقش برجسته‌ای در درآمد طلاساز دارد. شما می‌توانید با خلق آثار بدیع به آنچه می‌خواهید برسید.

نحوه فروش طلا و نقره دست دوم

برای فروش طلا و نقره دست دوم خود، از طریق پل‌های ارتباطی تماس بگیرید.

کسورات فروش طلا و نقره

کسورات خرید طلا و نقره بر اساس تعرفه اعلامی اتحادیه می‌باشد.

همکاری با طلاپیشه

اگر قصد همکاری با مجموعه طلاپیشه را دارید، چه به عنوان همکار در تولید، عرضه محصول برای فروش در بخش ویترین و یا بازاریابی، با مسئولین طلاپیشه در ارتباط باشید.

روز و روزگار بر شما خوش.

Loading...